Až nebylo zbytí a Mašle (33) v březnu na svém Facebooku po roce plném lží vybalila, že chodí se svým kamarádem, spolubydlícím, společníkem v podnikání, trenérem a ochráncem, profizápasníkem Andrém Reindersem (34). To bylo ale překvapení. Kecáme, nebylo.

Co ale obrovským překvapením fakt je, tak to je naše zjištění, že velmi uznávaný fitness trenér, profesionální mistr Evropy v MMA a mistr světa v thajském boxu asociace WPKA má za sebou pěkně divoké mládí.

Podle exkluzivních informací eXtra.cz byl André známý pankáč! V klasifikaci, co to vlastně znamená, se dočtete, že „punk nemá žádný jednotný ideový směr, nejrozšířenější postoje jsou odpor vůči nacismu, komunismu, rasové diskriminaci, politice, válčení, globalizaci, konvencím či komerci a mnoho punkerů má blízko k anarchismu“.

Nějaké to divoké mládí má za sebou každý z nás, jen ne v hledáčku médií, takže to milému a nekonfliktnímu, tak trochu nuda muži dodává nějaké koření mladých bouřlivých let.

Co je ale také zajímavé, je změna jména. André Reinders prožil totiž své mládí jako André Kryštůfek. Nové jméno prý přijal jako vzpomínku na otce.