Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mašle půjčila své balony už několika fotbalistům: Víte, kolik jich měla a se kterým chodila dvakrát?

Hanka bere jen první ligu, žádný okresní přebor!
Zdroj: JAN ZÁTORSKÝ / MAFRA /Profimedia.cz, Jan Tůma, koláž František Straka
+ Další 2 fotografie

Silikonová kráska a reportérka nováckého bulvárního týdeníku Prásk! Hana Mašlíková (30) si nečekaně začala s českým fotbalovým reprezentantem a obráncem Bayeru Leverkusen Michalem Kadlecem (28).

Zajímavé je, že Mašlíková chodí s fotbalistou počtvrté, byť se v minulosti několikrát nechala slyšet, že „kopačku už nikdy“. To kvůli tehdejšímu hráči pražské Sparty Miroslavu Slepičkovi (31), na kterého nerada vzpomíná. Chodila s ním totiž v době po účinkování v reality show Trosečník, kterou jako jediná ze soutěžících mediálně přežila.

Slepička se ale s tehdy začínající celebritou nemazal. Byl málo doma, protože hodně času trávil v rodné Příbrami, a krátce poté, co si „Mašle“ pořídila své dnes už legendární silikony, jí dal kopačky. Proč, to zjistila vzápětí. Slepička totiž jezdil domů za bývalou přítelkyní, jak si později stěžovala, „i dvakrát denně“. Rozchod to nebyl nikterak příjemný a pár si to dodnes nevyříkal.

Z úplně jiného soudku byl fotbalista Michal Smejkal (27). Dnes kope za Boleslav, ale tehdy působil v Teplicích, nedaleko od Krupky, kde vyrůstala Mašlíková. Se Smejkalem dlouho kamarádila, ale nakonec si s hodným a nekonfliktním čutálistou střihla v letech 2010 a 2011 dva krátké románky, z nichž tím druhým vyplnila pauzu, kterou si dala s jiným svým přítelem, právníkem Martinem Gillarem.

Michalem Kadlecem je před několika týdny seznámil společný kamarád. Kadlec je finančně úplně někde jinde než jeho předchůdci, a pokud mu to bude s modelkou klapat, udělá Hanka terno. Nejen finančně, ale především v osobním životě, kde za poslední roky předvedla několik kotrmelců.

Vztah si evidentně hodlá hýčkat a držet ho dál od médií. Ve čtvrtek si dala na Facebook status: „Od teď je můj osobní život tabu.“

Tak určitě, Hani…

Související články

Další články