Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mašle a její gorila pořádají fitness zájezd: Cestovka odmítá zájemcům sdělit klíčovou informaci, zda spolu pár bydlí na pokoji!

Mašle a její gorila pořádají fitness zájezd: Cestovka odmítá zájemcům sdělit klíčovou informaci, zda spolu pár bydlí na pokoji!
Zdroj: facebook.com, archiv, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií

Česká mediální hráčka č. 1 a jedna z nejchytřejších modelek, jaké světová mola spatřila, si zřejmě konečně našla normálního frajera, ale protože není moc bohatý a roky letí, preventivně to tají, kdyby náhodou šla kolem nějaká miliarda s kopačkami na nohou.

Celé to působí velmi legračně, eXtra.cz si z toho dělá pravidelně srandu, protože Hanka se svým trenérem a společníkem Andrém Reindersem nechodí, nikoho jiného také nemá a přitom vypadá, že má pravidelný sex a je spokojená.

Nezbývá tedy než čekat, až její tiskový mluvčí a budoucí životopisec, spisovatel a střední šajba v redakci Blesku Petr Macek dostane svolení sdělit to národu, ale celé tajení kazí kšefty.

Mašlíková totiž rozjíždí přes svou plánovanou kariéru ve vrcholové kulturistice s Reindersem byznys spočívající v budoucnu placeném online fitness projektu a specifických zájezdech, na kterých vám místo odpočinku její fitkoblázen a rytíř názorně vysvětlí, že odpočinek nepatří k hlavním bodům programu některých dovolených, což je sice špatný podnikatelský záměr už z podstaty, ale hlavní problém je jinde.

Mašlíková totiž odrazuje od účasti i ty, kteří mohou být logicky širokou skupinou potencionálních zájemců - její fanoušky, kterým sice připadá vrcholový fitness trénink na dovolené jako něco odporného, ale chtějí čumět na Hančiny vyvalené silikony na pláži a při společenském programu na ni dělat oči a doufat, že by snad v rámci nadstandardního přístupu ke klientovi... No však si rozumíme. Těm asi není příjemná představa, že celou dobu vedle ní stojí metrák svalů, tuzemská modla fitness, profesionální mistr Evropy v MMA a mistr světa v thajském boxu asociace WPKA, o kterém neví, zda s ní i nespí, a do toho se mnou ten člověk 3x denně cvičí...

A protože Mašlíková pořád dokola velmi důvěryhodně tvrdí, že s ním nic nemá, byť v minulosti v privátní sféře učebnicově lhala snad pokaždé, snad by nebyl takový problém ujistit bulvárními hovady zmateného zájemce o tom, že vše je v pořádku. Telefonát autora článku do CK Fisher ale nedopadl uspokojivě. "Takové informace samozřejmě nepodáváme, to je snad jasné," sdělila mu profesionálně vyškolená operátorka a na doplňující dotaz, že se přeci nejedná o soukromí klientů, ale dotaz směřující k organizátorům a charakteru celého pobytu, svou odpověď zopakovala a nehnulo s ní ani to, že je to jediná překážka platby nejen telefonujícího, ale tutově i všech ostatních účastníků, pomineme-li kamarády páru a naprosté magory.

Nepochodili jsme. Byli neoblomní. Ale teď nám zase vrtá hlavou, zda se operátorka okamžitě po skončení hovoru náhodou sama nešla ze zvědavosti podívat do systému. Upozornili jsme ji na to, že ji to nesmí ani napadnout, což potvrdila, ale znáte to...

A co vy? Věříte Mašlíkové? Ano, my víme, že je to její věc, ale ptáme se, zda jí věříte. A není náhodou tohle celé skrytá reklama a nespí s Mašlíkovou Pavel Novotný a jeho manželka s Reindersem? A taky nás zajímá, zda má odporně tlustý a nechutně zlý autor textu zrealizovat myšlenku zájezd si nechat od zaměstnavatele zaplatit a vyrazit přímo na místo tu záhadu pokoje vyřešit?! Napište nám na redakce@extra.cz nebo volejte redakční hotline 776 309 989.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy