Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Maskovaní lupiči vyloupili slovenskou poštu, pak se s penězi a bez zakrytých obličejů vyfotili na Facebook. Policie konala rychle

Zdroj: facebook
Nevšední loupež momentálně vyšetřuje policie na Slovensku, kde tři cizinci přepadli místní poštu v obci Voderady. Policie už jednoho z mužů dopadla, další dva jsou pořád na útěku. Kromě loupeže je ale bizarní to, že se muži s uloupenou částkou ihned poté vyfotili na sociální sítě a fotografie, kde jim je dokonce vidět do obličeje bez okolků zveřejnili!

Před pár dny byla na Slovensku v obci Voderady vyloupena místní pobočka Slovenské pošty. Z loupeže jsou obviněni tři muži původem z Makedonie, Slavcho (28), Kristijan (24) a Goran (42). Policie dopadla Slavcha, další dva jsou pořád na útěku.

Nejstarší z nich, Goran, řídil a zbylí dva si v ranních hodinách počkali na pošťačky, napadli je slzným sprejem a vyhrožovali střelnou zbraní. Ukradli ženám veškerou hotovost a ujeli přistaveným autem.

Dva z nich poté vyskočili do pole a utekli a Goran pokračoval v jízdě. Na druhý den policie zajistila auto a vypátrala Slavcha. Na objasnění loupežného přepadení pracovalo více než dvacet příslušníků kriminální policie.

Usnadnili jim jej samotní pachatelé, kteří se s uloupenými penězi bez okolků vyfotili a fotografie umístili na sociální sítě. Nedali si ani práci s tím, aby zakryli své tváře! Za loupež jim hrozí 7–12 let za mřížemi!

Související články

Další články