Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mašková vítězkou SuperStar? Zapomeňte! Soutěž drtivě vyhrál úplně někdo jiný!

Logo SuperStar
+ Dalších 92 fotografií
Tereza Anna Mašková (22) je sice od nedělní půlnoci papírově vítězkou páté série Česko Slovenské SuperStar, ve skutečnosti ale celé klání vyhrál úplně někdo jiný. A to drtivě a přesto, že ani jednou nezazpíval.

Možná se budete divit, ale skutečnou absolutní vítězkou letošní ročníku se překvapivě stává… Jasmina Alagič!

Ano, tahle pizizubka, kterou sem tam někteří diskutující označují za transvestitu.

A proč si to myslíme?

Je to jednoduché: před soutěží o tomhle silikonovém útvaru nevěděl vyjma její maminky a nejbližší rodiny prakticky nikdo. Z nějakého důvodu si ji ale vybrali Slováci jako módní doplněk Leoše Mareše (42) k moderování pěvecké show. Což pro ni bylo výhodné i přesto, že se tak na obrazovce naplno ukázalo, jak slabá proti němu je.

Jenže pak přišlo eXtra.cz jako první s informací, že sbalila Rytmuse jen pár týdnů poté, co oznámil rozchod s Darou Rolins a z do té doby přehlížené moderátorky se rázem stala československá celebrita číslo jedna, o níž vychází desítky článků denně.

Všichni se po naší zprávě zbláznili a začali ji vynášet do nebe.

Jasně, až ji Rytmus (41) pošle k vodě a najde si zase další mladší model, může snadno upadnout v zapomnění. Ještě reálnější ale je, že se to spíš nestane. Kdo se jednou proslaví, byť spaním s celebritou, ten se většinou už jakž takž zaháčkuje a média (a s tím spojení objednavatelé práce, kteří slyší na ty, kdo jsou vidět) se takovým lidem věnují dál.

A že bude úspěšná i dál je mnohem větší jistota, než že se papírové vítězce Tereze Anně Maškové i přes její nesporné kvality podaří prorazit. Tam je mnoho otazníků a překážek, zatímco Alagič už svou historickou povinnost splnila a má už své jisté.

Takže gratulujeme, Jasmino, užij si to!

Mohlo by vás zajímat

Další články