Masivní exploze v muničním skladu v Bílině: Na místě zasahují hasiči, lidé jsou evakuováni
V muničním skladu v policejním areálu v Chudeřicích došlo dnes po poledni k výbuchu. Nyní tam zasahují hasiči a lidé do vzdálenosti 500 metrů jsou evakuováni. Všude po okolí jsou údajně rozmetány trosky z budovy. Veškeré vjezdy do města jsou nyní uzavřeny.
„V současné době máme na místě sedm jednotek, to je dvanáct vozidel,“ řekl pro web Novinky.cz mluvčí krajských hasičů Milan Rudolf.
„Na místě jsou jednotky HZS I hlídky PČR s pyrotechnikem. Silnice I/13 je uzavřena. Zřejmě i ulice Teplická. Je nutné evakuovat do cca 500 metrů, tj. část Teplického předměstí a ulice Čsl. armády,“ uvedla starostka města Bílina Zuzana Schwarz Bařtipánová s tím, že objízdné trasy jsou momentálně možné přes Kostomlaty nebo Braňany. Starostka zároveň poprosila o zachování klidu. „Vše se jistě rychle uhasí a vyřeší,“ dodala.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Rok od tragického výbuchu u Kojota v Mostě: Zemřelo sedm lidí, viníci stále čekají na soud

Detaily ohnivého pekla ve Švýcarsku. Nejméně čtyřicet mrtvých, svědci odhalili příčinu neštěstí

Obrovský výbuch v oblíbeném lyžařském středisku. Desítky mrtvých a otřesné záběry zkázy

Ničivá exploze ve škole v Hradci Králové: Dvě zraněné děti a zásah vrtulníku


















































