Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Masakr v Petrohradu! Na zemi leží 10 mrtvých po sérii explozí! Kdo útočil?

+ Další 4 fotografie
Ruským městem Petrohrad otřásly dvě exploze. Podle agentury TASS došlo k výbuchu ve vagonu metra ve stanici Sennaja. Na místě je 10 mrtvých a desítky zraněných.

Ruským městem Petrohrad otřásly dvě exploze. Podle agentury TASS došlo k výbuchu ve vagonu metra. Podle prvotních informací je na místě až deset mrtvých a desítky zraněných. "Na stanici metra Sennaja ploščaď v Petrohradu došlo k výbuchu, jsou zranění," řekl představitel bezpečnostních služeb pro TASS. "Podle prvních předběžných informací se oběťmi stalo deset lidí. Jsou i ranění," dodal.

Výbuchy otřásly stanicemi Technologický institut a Sennaja plošaď. Ve stanici je hustý dým a sousedních 7 stanic je zavřených. Na místo vyjelo osm sanitek, na fotografiích jsou lidé od krve a z nástupiště jsou vidět pokřivené a vyvrácené dveře soupravy. V době výbuchu byl v Petrohradu i prezident Vladimir Putin Exploze se ozvaly zhruba 15 minut před koncem jeho projevu. Podle agentury TASS se ve vagonu našla nástražná bomba, která byla vyrobená po domácku.

Související články

Další články