Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Masakr v Liberci: Muž omámil dítě, ubodal tchyni a pak se oběsil

Ilustrační foto.
Muž z Liberce měl na víkend půjčeného syna od bývalé manželky. Když si pro něj matka přijela, nastalo drama. Muž syna omámil a na ženu zaútočil. Ženu doprovázela její matka, tu útočník zabil.

Děsivé pondělní ráno v Liberci. Muž měl od bývalé manželky na víkend svěřeného sedmiletého syna. Když měl dítě vracet zpět k matce, tak ho omámil.

Pak nastalo drama. Pro syna si přijela maminka (41) a doprovázela ji její dvaašedesátiletá matka. Muž na obě ženy zaútočil. Celou akci zřejmě dopředu naplánoval.

Sousedka uvedla, že muž mladší ženu spoutal a mlátil ji. Nakonec se ale ze smrtelné pasti dostala. Její matka takové štěstí neměla – útočník ji ubodal k smrti. Záchranáři ji našli těžce zraněnou před domem a už jí nedokázali pomoci.

„Krátce před osmou hodinou ráno volala na linku 158 jednačtyři­cetiletá žena, kterou měl nožem ohrožovat a napadat její druh. Ženě se naštěstí podařilo z domu uniknout a přivolat pomoc. Sama skončila s četnými pohmožděninami na traumatologické ambulanci,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Sám dvaačtyřicetiletý útočník je mrtvý. Když se záchranáři dostali do domu, našli ho oběšeného.

Související články

Další články