První teroristický útok letošního roku v Istanbulu zasáhl snad všechny. V klubu Reina zemřelo 39 lidí, další desítky jsou zraněné. Mezi oběťmi je i Libanonka Rita Chamio, která vyrazila oslavit Nový rok do Turecka se svým přítelem Eliasem Wardinim.

Za cíl své cesty si vybrali Turecko, i když je přátelé od cesty odrazovali. Z čeho mrazí, je to, že si kráska těsně před odletem předpověděla svoji smrt. Na Facebook napsala status, ze kterého běhá mráz po zádech.

„Doufám, že se budu v Turecku bavit. V nejhorším případě zemřu při výbuchu a setkám se znovu se svou matkou,“ napsala na Facebook. Před 4 měsíci jí zemřela matka na rakovinu. Bohužel si svoji smrt předpověděla. Sice nezemřela při výbuchu bomby, ale stala se obětí teroristického útoku. Kráska byla mrtvá na místě, přítel se ji snažil zachránit a zemřel spolu s ní.

„Moc Ritu miloval. Podle střelných ran jde poznat, že se pro ni vracel. Zemřel, když se ji pokusil zachránit,“ řekl jejich blízký zahraničním médiím. Tragický osud milenců dojal úplně všechny a lidé se ptají, proč museli zemřít.