Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Masakr v Hostivaři, při němž zahynuli dva lidé: Je tu důkaz, jak to bylo!

Nehoda v Praze si vyžádala dva lidské životy.
Zdroj: Twitter Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy
Sedmašedesátiletý řidič, který v úterý v Hostivaři dva lidi zabil a dva těžce poranil, jel přes přechod v době, kdy mu svítilo nad hlavou červené světlo. Dosvědčuje to nová fotka z místa tragédie.

V úterý odpoledne sedmašedesátiletý řidič srazil čtyři chodce. Dva zemřeli na místě, další dva utrpěli vážná zranění. Svědci uvedli, že řidič přes přechod projel v době, kdy mu svítilo na semaforu červené světlo.

Potvrzuje to i nová fotografie, kterou uveřejnil portál TN.cz. Webu televize Nova fotku zaslal svědek celé tragédie.

Nehoda se stala v úterý před 15. hodinou. Po smrti jsou starší muž a žena. Nehodu přežila žena ve věku 72 let. Má ale mnohačetná zranění, její stav je velmi vážný. Přežila také žena ve věku 63 let, ta byla transportována na ortopedii.

"Vyšetřovatelé na základě provedených orientačních zkoušek vyloučili, že by byl 67letý řidič vozidla pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné a psychotropní látky. Konkrétní příčina tragické nehody je předmětem dalšího vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Policii nyní zajímá, zda řidič nebyl před nehodou zdravotně indisponován. Důležité bude i vyjádření znalců, na které se může čekat několik týdnů.

Související články

Další články