Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Masakr v Brodě: Šílený vrah nebyl psychicky nemocný, svůj čin si nejspíš naplánoval

Zdroj: Profimedia.cz
Jakou měl šílený střelec motivaci k vraždě osmi lidí? Na to stále ještě není odpověď, ale podle sousedů se k něčemu podobnému schylovalo už dávno.

Byla to jen otázka času, než něco takového přijde, shodují se lidé žijící v blízkosti tohoto manželského páru. Zdeněk K. (62) včera vystřílel uherskobrodskou restauraci Družba, kde zabil osm lidí a pak sebe, jeho žena Jarmila se pak zabarikádovala v domě a policie ji musela vyvést násilím.

Co to vlastně bylo za rodinu a proč se muž odhodlal k takovému činu? Sousedé si na ně stěžovali už dávno, Zdeněk patřil k místním podivínům a spory řešil vždy agresivně, nejen proto proti němu už podepisovali petici, aby byl z domu vystěhován nebo aby úřady zakročily.

Střelec ale nemusel podle prvotních domněnek trpět psychickou poruchou, server iDnes přinesl rozhovor s psychologem, který naopak tvrdí, že vrah z Brodu byl spíše asociál, psychopat, který měl svůj čin naplánovaný a promyšlený.

Střílením se chtěl údajně pomstít za šikanu, což svěřil i reportérovi FTV Prima, ale tou šikanou mohlo být myšleno právě to, že lidé z okolí měli jeho agresivního chování už plné zuby. Že se nejednalo o nemocného muže, ale psychopata, svědčí i to, že muž na místě vystřílel 25 kulek.

Související články

Další články