Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

MASAKR: Ukrajinští vojáci pohřbili zaživa ruského separatistu!

+ Další 2 fotografie
Na internetu se objevilo hrůzostrašné video, na kterém ukrajinští vojáci pohřbívají zaživa ruského separatistu. Vše bylo dokonce vysíláno online! Čtyři muži v uniformě hodili muže do otevřeného hrobu. Video asi není pro slabší povahy.

Z odporného videa jsou všichni v šoku. Je totiž vidět, že ruský separatista ještě hýbe nohama. Na videu je slyšet, jak někdo v pozadí říká, že muž ještě není mrtvý. Šokující video poprvé vysílal ruský kanál TV Zvezda, který tvrdí, že na něm ukrajinští vojáci vraždí proruského separatistu. S informací přišel portál Daily Mail.

Čtyři vojáci s kuklami v Balaklavu ho hodili do otevřeného hrobu obličejem dolů a začali na něho sypat hlínu. Oběť nejdříve brutálně šlehali do zad elektrickými kabely. Muž je pohmožděný a zkrvavený. Na záznamu zoufale prosí o život, ale marně.

Šokující video se teď šíří po internetu, někteří ale pochybují o jeho pravosti. Video totiž publikoval propagandistický televizní kanál Zvezda, který je řízený ruským ministerstvem obrany, a proto jsou někteří k tomuto videu skeptičtí.

Související články

Další články