Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Masakr: Tahle emo upírka je prý nejméně sexy ženou na světě!

Kristen Stewart
Zdroj: Facebook

Její vybledlá Bella Swanová z upírské ságy Twilight sice zabodovala u náctiletých divaček, ale u zralejších mužů se herečka Kristen Stewart se zlou potázala. Věčně neusměvavá, na pohled nepříjemná, povznesená a bezkrevná Kristen totiž obsadila první místo v anketě o nejméně sexy ženu a s přehledem porazila dosavadní okupantku prvního místa, Sarah Jessiku Parker.

Stewart, která má za sebou mediální lynč v důsledku provalení své nevěry, kdy podvedla životního i hereckého partnera Roberta Pattinsona, je dlouhodobým trnem v oku nejen módním stylistům, ale i běžným čtenářům společenských rubrik, kde na ně z každého rohu útočí její stále stejný znuděný výraz.

Britští pánové z deníku MenKind jí to proto dali sežrat a Kristen jasně vzkázali, že k sex-appealu nestačí mít pouze pětačtyřicet kilo a rozkošně tvarovanou pusinku. Obsadili ji na vrchol nelichotivé ankety a Kristen si teď může okusit to, čím dříve procházela „koňská hlava“ Sarah Jessica Parker.

Známá Carrie ze Sexu ve městě se dokonce jeden čas ze svého umístění hroutila a výsledky ankety považovala za útok na svou osobu, který by jí dokonce mohl narušit dlouholeté manželství s Matthewem Broderickem. Pomyslné žezlo tedy letos předala své mladší nástupkyni a snad si na pár let vydechne.

Nebo je obě brzy předběhne Lindsay Lohan. Ta sice skončila v anketě jako třetí, ale kvůli nezřízenému životu, drogám, alkoholu a nepovedeným plastickým operacím vypadá v šestadvaceti letech hůř než svoje vlastní matka po náletu vzteklých vos.

Související články

Další články