Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Masakr na Ústecku: Brutální vražda a znásilněná dívka (16)? Tohle se stalo v zahrádkářské kolonii!

Jak proběhl masakr v zahrádkářské osadě?
Zdroj: Profimedia.cz, Google Streetview
+ Další fotografie
V noci z neděle na pondělí došlo na Ústecku k masakru, který místní nepamatují. V zahrádkářské osadě Český Újezd u Střížovic vyhasl život dvou rodičů. Před zraky dětí je měli zavraždit dva pachatelé, z nichž jeden potom zemřel také. Navíc měla být znásilněna jejich teprve šestnáctiletá dcera. Co se přesně stalo?

Kriminalisté chatovou oblast uzavřeli a děsivý případ vyšetřují. Z toho důvodu jsou zatím skoupí na slovo. Přesto z místa uniklo několik informací, které dávají alespoň tušit, co se během včerejší noci v jedné z chat událo za horor.

Vypadá to, že rodina si hodlala udělat prodloužený víkend a na chatě strávit společný čas. Místo toho ale zažili nepředstavitelné utrpení. „Uvnitř byli rodiče a jejich tři potomci – devítiletý, šestnáctiletý a asi dvacetiletý. Rodiče svázali a zabili, šestnáctiletou dceru znásilnili,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro server idnes.cz.

Policisté prý před chatou nalezli jednoho z pachatelů, který byl zastřelen. Zatím není jasné, zda se zabil sám, anebo ho zavraždil jeho komplic. Ten je momentálně na útěku. Jde však o scénář, jenž policisté ještě nepotvrdili.

„K trestnému činu došlo v průběhu noci ze 7. na 8. ledna v zahrádkářské kolonii u obce Střížovice. V tuto chvíli jsou kriminalisté na místě a ohledávají místo činu. Vzhledem k tomu, že jsme na počátku, nebudeme prozatím sdělovat bližší informace,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Další podrobnosti mají být k dispozici nejdříve zítra.

Související články

Další články