Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Masakr na Jičínsku: Muž měl vyvraždit celou rodinu včetně dítěte (†2)!

Tragédie se stala na Jičínsku.
V obci Prostřední Nová Ves na Jičínsku došlo k několikanásobné vraždě. Příbuzný po vstupu do domu postupně objevil mrtvou svou matku (†55), sestru (†29) a dokonce malého synovce (†2)! V té době se měl v domě jako jediný přeživší nacházet jeho švagr (29), kterého si ihned odvezla policie k výslechu.

„Po sedmé hodině ranní jsme přijali na lince 158 oznámení o nálezu tří mrtvých těl. Jedná se o dvě ženy ve věku 55 a 29 let a o dvouleté dítě. S největší pravděpodobností zemřely násilnou smrtí. Na místě jsme zadrželi devětadvacetiletého muže. Událost nám oznámil bratr mladší ženy, který se vrátil po noční službě domů.“ Potvrdila pro Blesk.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.

Zadržený muž byl partnerem zavražděné devětadvacetileté mladé ženy a podle serveru TN.cz se choval divně, jako by trpěl psychickými problémy, či byl pod vlivem drog.

Muž je nyní zadržen jako hlavní podezřelý děsivého masakru. Na místě je stále policie s vyšetřovateli a shromažďují důkazy.

Mohlo by vás zajímat

Další články