Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Masakr: Facebook ČT 24 hackla komunistická mládež! Budou za tohle na Kavčích horách padat hlavy?

Facebook ČT 24 dnes vypadá jako chyba v Matrixu.
Zdroj: facebook.com

ČT 24 se rozhodla zrekonstruovat únorové dění roku 1948 opravdu netradičním způsobem.

Kolem 10. hodiny se na jejich facebookových stránkách zatemnilo černobílými fotografiemi a statusy jak z roku „zwei“. Na úvod nás odrovnali prohlášením ve znění:

Tuto stránku převzal Ústřední akční výbor Národní fronty. Za názory kritické k lidově demokratickému zřízení státu můžete být stíháni zákonem. Akční výbor Národní Fronty se rozhodl mazat všechny příspěvky, které se proviní proti našemu lidově demokratickému řádu, to znamená, veřejně hanobí vládu a vyzývá občanstvo k odporu vůči vládním usnesením či šíří nepravdivé zprávy! Svoboda smýšlení je jednou ze stěžejních zásad obrozené Národní fronty. Zásah proti rozvratníkům a zrádcům má zabezpečit náš lidově demokratický řád a tím chránit svobodu a nezávislost našeho lidu.

Po několika hodinách následovalo samozřejmě připomenutí nejslavnějšího tehdejšího projevu Klementa Gottwalda, který stotisícový dav na Václaváku přijal s naprostým nadšením a který měl za následek šílenou proměnu v našich dějinách – 41 let komunistické totality!

Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, kteří odstoupili 20. února tohoto roku. A současně jsem panu prezidentu navrhl seznam osob, kterými má býti vláda doplněna a rekonstruována. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy, přesně tak, jak byly podány, přijal.

Jelikož zrovna skončila nejstrašnější světová válka a lidé byli plní levicových ideálů, komunistická strana byla nejsilnější v zemi a málokomu docházelo, že se jim ji podaří svou mocí uchvátit celou a bude ještě hůř než za války.

Facebook ČT 24 se nyní hemží kromě dobových replik i řečnickými otázkami typu: Co by se stalo, kdyby fotky ze srpna 1968 obletěly díky mobilům celý svět?

To už se asi nedozvíme…

Faktem každopádně je, že po všech těch šarádách s výměnami moderátorů a změnami diskuzních pořadů přišla Česká televize po delší době zase s něčím vtipným a přínosným.

Související články

Další články