Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Masakr emocí: Shopaholic Nicol promluvila o rozchodu a ukázala nové bydlení

Zdroj: Instagram Shopaholic Nicol
+ Další fotografie
Emoce

Influencerka a moderátorka Shopaholic Nicol (31), vlastním jménem Nikola Čechová, se na sociálních sítích pochlubila novým bydlením na pražské Letné. Tam se přestěhovala po rozchodu, o kterém také na Instagramu otevřeně promluvila.

Rozchod, odchod z práce a stěhování

"Kolem mě je v současné době tolik změn, ať se jedná o ty vztahové, životní, praktické, ale i pracovní. Sama jsem překvapená, jak to zvládám," svěřila se influencerka Shopaholic Nicol na sociálních sítích svým fanouškům. Aktuálně prožívá náročné období. Kromě rozchodu se svým Kubou se navíc bude muset poohlédnout po jiném místě. Ve Snídani s Novou, kterou moderovala po boku herce Milana Peroutky (31), skončila.

"Jasně že mám dny, kdy si říkám, tak co zase dalšího má pro mě život vymyšleno? Ale v těchto situacích toho paradoxně nejvíc zjistíte sami o sobě. Můžete mít skvělou rodinu, kamarády, ale stejně to největší břímě leží na vašich zádech a je občas fajn si připomenout, že jste dost silní na to, abyste všechny změny ustáli. Protože nakonec je tady člověk sám za sebe a co je víc než věřit v sebe sama. Jasně, mohlo by těch změn být míň najednou, ale to už bych si asi moc vybírala," pokračovala. Nicol byla s Kubou ve vztahu čtyři roky a přestože rozchod neproběhl dramaticky, být po čtyřech letech znovu sám, to zabolí.

Nový začátek i masakr emocí

"Končí další etapa mého života. Dva roky moderování Snídaně s Novou, dva roky vstávání ve 3:30, dva roky po boku Mildy, dva roky něčeho nového. Dalo mi to velkou školu a za to jsem moc vděčná. Někteří mi ve Snídani opravdu přirostli k srdci. Mildu jsem v srdci už dávno měla a je opravdu výhra se mít v tomhle prostředí o koho opřít a komu věřit. Zažila jsem spoustu milých setkání, vtipných i dojemných momentů, ale víte, co je nejdojemnější? Že jsem ani jednou nezaspala," okomentovala svůj konec na Nově. Teď čeká Nicol nový začátek. Přestěhovala se do nového bytu na pražské Letné.

"Je to teda masakr emocí, změn, rozhodnutí, ale ne jen těch negativních, ale i pozitivních. Každý den si říkám, na co se těším, ať ty špatný myšlenky nechám někde vzadu. Aktuálně je to svatba mé sestry, finální přestěhování a výlet do Stockholmu," uzavřela. "Nikčo, drž se," vzkazovali jí v komentářích fanoušci.

Související články

Další články