Krokodil je jedno z nejhorších svinstev, jaké si můžete vpravit do těla, ostatně jmenuje se tak proto, že po něm máte zelenou a šupinatou kůži, což se ovšem týká začátečníků.

Pokročilí fajnšmekři nakonec nemívají kůži na některých místech žádnou, aby taky jo, když jim u toho souběžně doslova odpadávají z těla kusy masa, ale neberte to, když gram stojí v přepočtu necelé dvě stovky a do žíly vpravený mix kodeinu, ředidla, červeného fosforu a uhlovodíků zaručí dvouhodinový rauš takového kalibru, že Curt Cobain (48) v nebi a Petra Faltýnová (36) pod někým jen blednou závistí.

Droga je navíc nadstandardně návyková, a tak se mají k závislostem náchylní Slováci nač těšit. Tedy vypadá to tak.

Ve fakultní nemocnici v Žilině před týdnem podle serveru aktuality.sk přijali muže, který se měl přiznat, že příčinou jeho velké hnisající rány na lokti je právě krokodil! Drogu mu měl nitrožilně aplikovat kamarád z party a stále není jasné, zda se skutečně jedná o ruskou lahůdku, nebo jen o staré dobré piko neboli pervitin.

Lékaři se nyní snaží zjistit, že vyfetlo skutečně užilo legendární „čalamádu“, která rozšíří-li se u sousedů, může zapříčinit hromadnou proměnu Slováků, a po Romech nastane další problém – nekontrolovatelně migrující zombie, což by nebyla žádná sranda, protože hranice nejsou oddělené ostnatým drátem!