Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Masakr Ano, Šéfová: Pomočené citrony v záchodě, hysterie a problém s hazardem

+ Další 3 fotografie
glosa
Třetí díl kulinářské show Ano, Šéfová! byl opravdový masakr. Tentokrát pomineme to, zda je Jitka Pagana špatná napodobenina Zdeňka Pohlreicha (61), nebo ne. A jestli její syn Santo Pagana opravdu rozumí tomu, co předvádí v televizi. Dnes se zaměříme na majitele restaurace, který žádá prozatím nepříliš oblíbenou dvojici odborníků o pomoc. Čím byl dnešní díl tak vyhrocený?

Dnešní díl Ano, Šéfová! patřil rozhodně mezi ty nejvyhrocenější. Tentokrát se Jitka Pagana a její syn Santo Pagan vydali do motorestu U farmáře v Huntířově, který leží nedaleko Děčína. Majitel podniku Pavel Leden se na první pohled jevil jako naprostý idiot.

Místo nepříliš dobře vydělávajícího motorestu měl majitel představu, že podnik přetvoří na restauraci na mnohem vyšší úrovni. V rekonstrukci, jídelníčku a přístupu k práci skončil ale někde na méně než půli cesty. Nejenže bylo v jeho restauraci všechno špatně, ale také neplatil svým zaměstnancům a podle slov jeho bývalého kuchaře měl hrát automaty.

Sama Jitka Pagana a Santo byli až v šoku z toho, jak moc arogantní majitel je. „Dluží mi na výplatě,“ stěžoval si bývalý kuchař Santovi. „Nevím, jestli ještě nehraje ty automaty. Šíří se různé řeči od lidí,“ pokračoval a naznačoval, že by majitel Pavel měl mít problémy se závislostí na hazardu.

Pavel se několikrát hrubě a nevybíravě pustil do samotného Santa a Jitky. Nejvíc však dvojici odborníků dostalo, když se šli podívat na pánské záchody, ve kterých nalezli, jak doslova řekli, pochcané pomeranče a citrony.

Tenhle díl každopádně patřil mezi ty nejotřesnější. Jitka i Santo doufali, že když se po čase do motorestu vrátí, tak se něco změní. Bohužel, v restauraci dál panoval naprostý chaos, arogance a neschopnost. Hvězdu si tak restaurace oprávněně nezasloužila.

Mohlo by vás zajímat

Další články