Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Máša, Pepíček a Martin zahynuli při nehodě, Josef v nemocnici: Rodina prosí o pomoc

Máša, Pepíček a Martin zahynuli při nehodě, Josef v nemocnici: Rodina prosí o pomoc
Zdroj: archiv rodiny
neštěstí
V pondělí se na Plzeňsku odehrála ohromná tragédie, při které zemřela 23letá maminka a dvě děti. Dnes bohužel svůj boj o život prohrál i čtyřiadvacetiletý tatínek Josef. Rodina si toho protrpěla už dost a bohužel teď se potýká s dalším problémem. Zřejmě nebudou mít dostatek peněžních prostředků, aby mohli financovat poslední rozloučení se všemi čtyřmi zesnulými. Většina příbuzných totiž v důsledku koronavirové pandemie přišla o práci.

Pondělní srážka osobního automobilu s vlakem skončila opravdu tragicky. Při neštěstí zemřela třiadvacetiletá maminka Máša, její pětiletý syn Pepíček a sedmnáctiletý Martin. Ve voze cestoval ještě otec Josef, který v kritickém stavu bojoval o život v nemocnici. Zraněním bohužel ve čtvrtek podlehl. "Dnes nás bohužel opustil i Pepa, manžel Máši. Zemřel v nemocnici v Plzni na Lochotíne," svěřila se redakci TN.cz paní Jana, Josefova sestřenice.

Rodina zesnulých žádá o pomoc

Rodina zesnulých je nyní v tíživé situaci. Truchlí nad ohromnou ztrátou a navíc většina z nich přišla kvůli koronavirové pandemii o práci, tudíž o zdroj financí. Rodina se nyní obává, že nebude mít dostatek peněz k zaplacení trojnásobného pohřbu. "Od té doby, co byla ta havárka, jsem ještě nespal. Byla to dcera, vnuk a synovec. V tom autě, to byla celá moje rodina," svěřil otec tragicky zesnulé Máši Jaroslav pro TN.cz.

Část nákladů na řádné poslední rozloučení rodina podle Jaroslavových slov dokáže zajistit, ovšem celý pohřeb financovat nezvládnou. Rodina maminky Máši a Josefa prosí veřejnost o pomoc. Doufají, že stále existují dobří lidé, kteří by jim v této tíživé situaci pomohli, aby se se svými blízkými mohli důstojně rozloučit. Proto se rozhodli, že za tímto účelem založí transparentní účet.

Jediná dobrá zpráva

Při tragické nehodě nezemřeli všichni cestující osobního automobilu. Pro rodinu zesnulých tak jedinou dobrou zprávou zůstává brzký návrat domů z nemocnice čtyřletého Lukáška, který nehodu přežil. V nemocnici však naprosto ztratil řeč a přestal mluvit. Jeho sedmiměsíční bratříček Matyáš si hrůznou tragédii naštěstí zatím neuvědomuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy