Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Máš tělo dítěte: Monika Marešová musí čelit drsným útokům kvůli štíhlé postavě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
drsná kritika
Monika Marešová (38) se hubenou postavičkou chlubila vždy, někteří fanoušci ale vnímají její nízkou váhu jako extrém. Když si na Instagramu vystavila fotku s odhaleným zadečkem, pár lidí už to nevydrželo a Monice od plic vzkázalo, co si myslí.

Monika Marešová (38) bere svou titěrnou postavičku jako přednost, řada fanoušků jí to však nechává sežrat!

Stalo se to i v neděli, kdy se Monika chlubila fotkami z dovolené na Kanárských ostrovech. „Tělo jako dítě,“ neopustila si štiplavou poznámku žena, která se shodou okolností také jmenuje Monika. Poslat radu si dovolila i Simona: „Krásná, ale už nehubnout!“

Marešová nechává podobné vzkazy bez povšimnutí, hlavně, že se její tělo líbí Leošovi (43), na ničem jiném přece nezáleží. Nějakou chvíli si ho však neužije, protože Monika na dovolenou vyrazila bez svého milovaného moderátora. Leoš tak manželce poslal alespoň virtuální polibek. „Závist,“ povzdechl si.

Naposledy na sebe Monika upozornila kvůli krátkým vlasům. Fanoušci měli strach, že se svých loken nadobro zbavila, nakonec se ale ukázalo, že šlo pouze o paruku.

Související články

Další články