Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Máš rád šlápoty, nařkne Monika starého Štiku. Jak nelichotivě ji nazval?

+ Dalších 98 fotografií
Reality show Štiky, pojednávající o soukromém životě rodiny Štiků a Koktů, si získala mnoho odpůrců, ale i příznivců. V jednotlivých dílech totiž spatřujeme jen a jen hádky. Jinak tomu nebylo ani v záběrech, které nebyly kvůli kontroverznímu obsahu odvysílány. Na jednom Monika na Michala řve, že má rád kurvy a on se nezdráhá ji slovně napadat.

Život rodiny Štiků a Koktů je plný kontroverze. De facto veškerý čas se téměř každý s každým hádá. Přebornicí v argumentaci je Monika Štiková (45), která svého stále ještě manžela obviňuje, že má rád lehké děvy.

V ukázce, jež ve druhém díle nebyla zařazena, říká starý Štika, že Asiatky a černošky mít fakt nemusí. „To je pravda,“ přitakává mu Monika. „Ale má zase rád hrozně sprostý kurvy. Čím lacinější kurva, tím víc Michal září jako vánoční stromeček.“

Štika ji popichuje, že proto si vzal právě ji. „No to jsi si vzal právě opak od té kurvy, aby byl doma klid, ale to jsi nevěděl, že klid doma nebude.“ Štika reagoval adekvátně situaci a nazval Moniku kurvou. Ta se naštvala, že ji nepochopil, a zřejmě se tak i nadále považuje za slušnou ženu, což také sama říká.

Monika ještě není rozvedená a její milenecké eskapády jsou v českém rybníčku známé. Nikterak se jimi netajila, a to, že měla poměr s jiným mužem, prozradila i v reality show.

Mohlo by vás zajímat

Další články