Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mary-Kate Olsen poprvé na veřejnosti od rozchodu s miliardářem: Unavená, ztrhaná a na konci sil

Mary-Kate Olsen poprvé na veřejnosti od rozchodu s miliardářem: Unavená, ztrhaná a na konci sil
Zdroj: Mary Kate Olsen
+ Dalších 23 fotografií
drsný rozvod
Mary-Kate Olsen (33) momentálně prochází jedním z nejhorších období ve svém životě. Rozvádí se s bratrem bývalého prezidenta Sarkozyho Olivierem Sarkozym (50) a podle zdroje z jejich blízkého okolí se nejedná o žádný smířlivý rozchod. Právě naopak. Mary-Kate se měla uzavřít do sebe a veškerý čas tráví po boku svého dvojčete. Nedávno se ukázala na veřejnosti a ve formě ještě zdaleka není.

Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen bývaly na přelomu tisíciletí jedny z nejobsazovanějších hereček v Hollywoodu. Celý svět je hltal a ony šly z role do role. Bohužel na první pohled snový život měl spoustu úskalí.

Dívky již od útlého dětství stály před kamerou a přišly o své dětství a velkou část soukromí, což se projevilo po jejich dvacátém roku života, kdy obě zápolily s anorexií a svého času i s drogami a alkoholem.

Po všemožných eskapádách se stáhly do ústraní a herectví pověsily na hřebík. Místo toho se začaly věnovat návrhářství a byly znova úspěšné. Ovšem spousta fanoušků hovoří o tom, že ani jedna z dvojčat už není to, co kdysi bývaly.

Jakmile se objeví na nějaké veřejné akci, tak úsměvy jsou to poslední, co byste od nich mohli očekávat. Momentálně Mary-Kate prochází obzvlášť nepříjemným rozvodem s Olivierem Sarkozym. Podle portálu E! je bývalý pár na nože. Sarkozy měl Mary-Kate vyhodit z jejich pronajatého bytu v New Yorku.

"Je to mezi nimi velmi ošklivé," řekl portálu zdroj z hereččina okolí. Před pár dny se kdysi slavné dvojče Mary-Kate ukázala na veřejnosti a rozhodně tedy není ve své formě. I přes roušku, kterou měla na ústech, působila ztrhaným a unaveným dojmem. Tak snad se dá brzy do pořádku a najde konečně toho pravého!

Související články

Další články