Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mary-Kate Olsen nese rozvod s miliardářem těžce: Uzavřela se do sebe, je to mezi nimi ošklivé

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
rozvod
Jedno ze slavných dvojčat Mary-Kate Olsen (33) v současné době prochází drsným rozchodem. Manželství s bratrem bývalého prezidenta Sarkozyho, Olivierem Sarkozym (50), nedopadlo a podle zdroje z blízkého okolí herečky to je mezi bývalým párem hodně ostré. Kdysi oblíbená herečka dokonce požádala o výjimku, aby byl jejich svazek ukončen i v době koronavirové pandemie.

Mary-Kate Olsen randila s Olivierem Sarkozym tři roky a následně se konala svatba. Páru zpočátku nikdo nedával velké naděje, ale postupem času to začalo vypadat, že jim to spolu klapne. Proto byl pro všechny velký šok, když bývalá herečka požádala o výjimku v době koronavirové pandemie a žádala, aby byli co nejrychleji rozvedeni.

„Je to mezi nimi velmi ošklivé,“ řekl magazínu E! zdroj blízký rozvádějící se Mary-Kate. Jejich vztah měl údajně dlouhodobě procházet krizí, která vyústila v rozvod. Mary-Kate byla vdaná za bratra bývalého prezidenta pět let a fanoušci spekulovali, zda již není pravý čas na rodinu.

Místo potomstva se ale konal hořký rozchod. Mary-Kate se měla uzavřít do sebe a veškeré dny tráví se svým dvojčetem Ashley. Obě dvě si v minulosti prošly velmi těžkým obdobím, kdy bojovaly s anorexií, depresemi nebo závislostí. Tak snad se na obě slavná dvojčata konečně usměje štěstí.

Související články

Další články