Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Marušku nikdy nevydám, u mámy jí ubližují! Otec „unesené“ holčičky promluvil

Ostře sledovaný případ
Tento případ rozdělil českou veřejnost. Matka přes policii vyhlásila pátrání po své čtyřleté dceři Marušce s tím, že ji zřejmě unesl otec. Pan Vladimír se ohlásil redakci eXtra.cz. Potvrdil, že dívku má u sebe a odmítá ji vydat. Podle jeho slov je dcera v nebezpečí. Prý ji ohrožují matka a její současný přítel.

Celý případ se začal odvíjet jako pátrání po čtyřleté Marušce z Olomouce. Otec nevrátil dceru matce a přestal komunikovat. V pátek tedy policisté po dívce vyhlásili pátrání.

Jenže redakci eXtra.cz se v pondělí ozval tatínek Vladimír Ž. Ten přiznal, že dívka je u něj. Ale tvrdí, že Maruška je na ozdravném pobytu. Vrátit matce ji odmítá s tím, že Marušce doma hrozí nebezpečí. Pan Vladimír uvedl, že matka dceru psychicky týrá a její současný partner se na dívce dopouští sexuálního zneužívání – celé vyjádření tatínka najdete zde.

„Sama dcera se neustále ujišťuje, zda ji ochráním, zda jí pomohu. Neustále vyžaduje mou přítomnost, hlídá každý můj krok, nenechá mne se vzdálit. Dcera mne prosila, ať to, že jí někdo dělá ty věci, někomu řeknu, aby jí pomohli. Dcera mi také sdělila tajemství, že ji někdo v postýlce obtěžuje, že jí dělá ty věci, ale že to nikdy nesmí nikomu říci, že je to tajemství. Dcera se dále opakovaně vyjadřuje, že v domácnosti matky ji straší zelenou maskou zombie a že se to odehrává v jejím dětském pokojíku, že chce spát a nechce, aby ji někdo strašil, má prý takový strach, že se vždy počůrá. Maska jí prý říká, že nesmí mít ráda tatínka. Mám k dispozici nahrávky, které mé obavy potvrzují,“ uvedl pro eXtra.cz otec dívky.

Zástupce pana Vladimíra uvedl, že policie ví, že dívka je v bezpečí u otce. Dokud policie neprověří, zda opravdu dochází k týrání a osahávání čtyřleté dívky, otec dceru nevrátí…

Opatrovnický spor se táhne už dva roky. Podle otce nebylo dosud stanoveno, kdo bude mít dítě v péči. Pan Vladimír ale rezolutně říká, že dokud nebude mít absolutní jistotu, že dívce u matky nehrozí žádné nebezpečí, tak neprozradí, kde se momentálně s dcerou nachází.

Mohlo by vás zajímat

Další články