Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Maruška z Výměny pro eXtra.cz o Monice: Zkoušela to na manžela, ale nepochodila

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
rozhovor
V nové epizodě show Výměna manželek 2021 se diváci setkali s rodinou z Květinova, Maruškou, Pavlem, Šarlotou a Nereou. Na druhé straně poznali Moniku, Štěpána, Viktora, Karla a Natálii, kteří žijí v Lužici. Monika se divákům jevila jako extrémně nesympatický pokrytec, který při promlouvání o ekologii káže vodu a sám pije víno. Po chuti jim nebylo ani její vyjadřování o soukromém životě, kdy přiznala, že žije v otevřeném vztahu a nevadilo by jí, kdyby si Štěpán užil s náhradní manželkou. Sama přitom měla směrem k náhradnímu manželovi Pavlovi nejapné poznámky a když nepochodila, začala být protivná. Prozradila to samotná Maruška v rozhovoru pro eXtra.cz.

Výměna manželek 2021 představila třetí epizodu a znovu bylo co sledovat. Divákům na nervy lezla pokrytecká špindíra Monika, která měla doma nepořádek, který až do příjezdu Marušky zřejmě nikoho neštval. Sama ale s chutí komentovala údajný binec v náhradní rodině. Maruška promluvila pro eXtra.cz o tom, jak na Výměnu vzpomíná a řekla, zda se jí dotklo téma otevřeného vztahu Moniky a Štěpána.

Sama Maruška měla z náhradní rodiny rozpačité dojmy, ale rozhodně se nedá říct, že by 10 dní natáčení protrpěla, ba naopak. „Nevyznala jsem se v náhradním manželovi. Jinak jsem si to tam opravdu užila. Je to hodně zkreslené, hodně toho chybí. Takhle to vypadá, že jsem ho jen honila do práce, ale ve své podstatě jsme relaxovali a hodně si povídali. Teda hlavně Štěpán. Mluvil o Monice jako o svatém obrázku,“ řekla pro eXtra.cz.

Monika v Květinově zmínila, že by neměla problém s tím, kdyby si chtěl Štěpán s náhradní manželkou užít. On se ale o volném vztahu Marušce ani nezmínil a nic na ni nezkoušel. „Monika celou dobu tady o ničem jiném nemluvila. Asi jiné rozumné téma nenašla. Z jeho chování jsem nevycítila nic takového a ani jedním slovem se o tom nezmínil. Choval se ke mně moc hezky, já se cítila dobře a vůbec mě nenapadlo, že bychom se o intimnostech mohli bavit. Neměl potřebu mi to říct a udělal dobře,“ popsala Marie.

Prostopášná Monika

Na rozdíl od Štěpána se Monika tématu volného vztahu věnovala ráda a nezůstala jen u prozrazování detailů o svém intimním životě. Vypadalo to totiž, že by si dala říct s náhradním manželem Pavlem. „Z jeho vyprávění vyplývá, že asi nepřímo měla určité poznámky… Evidentně, když se nechytal, začala být nepříjemná,“ vysvětlila Maruška, jejíž manžel divákům připadal jako pohodový člověk.

Monika během Výměny manželek zmínila i to, že nemoci léčí mlezivem a láskou. Mlezivo podporuje imunitu, ovšem k léčbě láskou má Maruška malé výhrady. „Oni tomu věří a je to její další druh obživy. Je to jejich věc. Vím, že je spousta doplňků na zvýšení imunity a tohle je jeden z nich. A léčba láskou? To chápu, že funguje třeba na zlomené srdce, ale že by se mi tím vyléčil kašel nebo rýma a nedej bože covid. Naše děti nemocné nebývají, byla to bohužel náhoda. Kašel může mít člověk prostě úplně normálně z běžného prochladnutí. Zbytečně upozorňovala a potřebovala nějak propagovat ty svoje pomůcky a doplňky včetně své lásky,“ myslí si sympatická vyměněná manželka.

Související články

Další články