Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Marie Doležalová přivítala na svět prvorozeného syna: Chlapečkovi dala krásné jméno

Marie Doležalová přivítala na svět prvorozeného syna: Chlapečkovi dala krásné jméno
Zdroj: archiv Marie Doležalové
+ Další 2 fotografie
Porod
Herečka Marie Doležalová (33) oznámila fanouškům radostnou novinku. Společně s partnerem přivítala na svět druhého potomka. Narodil se jí syn, kterému s Markem Zelinkou dali krásné jméno. Novorozeného syna pojmenovali Rudolf.

Ve středu ráno se herečka Marie Doležalová podělila s fanoušky na sociální síti o radostnou zprávu. Za pomoci instagramového příspěvku oznámila, že se jí narodil syn. Chlapečkovi dali krásné jméno Rudolf.

S partnerem Markem Zelinkou budou nyní společně vychovávat dvě krásné děti. První do rodiny přivítali v roce 2018. Dcerce dali tehdy velmi neobvyklé jméno - Alfrédka.

"Nejdřív jsem měla pocit, že jsme rodina, když jsme tu byli my dva s Markem. Pak nás Alfrédka vyvedla z omylu, protože rodinu z nás udělala ona. A teď jsi přišel ty a my máme pocit, že teprve TEĎ jsme ta rodina," rozplývala se na Instagramu Maruška.

"Vítej na světě, miláčku, narodil ses trochu nečekaně, ale ještě před tím, než vypukly tyhle šílený karantény, takže asi znáš správný čas, kdy přijít na scénu. Vítej, hošíčku náš," napsala na závěr hvězda oblíbeného seriálu Comeback. Podívejte se do fotogalerie na první snímek novorozeného Rudolfka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy