Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Maruška Doležalová přestala kouřit! Chystá se počít miminko?

Marie Doležalová a Marek Zelinka tvoří hezký pár.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Sympatickou herečku Marii Doležalovou (30) známe hlavně ze sitcomu Comeback, kde hraje naivní Sašu. A také ji známe jako vášnivou kuřačku. Nyní ale se svým zlozvykem skončila. Chystá se snad na roli matky?

Věčně usměvavou Marušku Doležalovou jsme vyzpovídali při příležitosti uvedení nového seriálu Kafe a cigárko. Internetový seriál vznikl na základě jejího blogu, který také nese název Kafe a cigárko.

Jenže Maruška nás zaskočila tím, že dnes už vůbec nekouří. Že se zlozvykem skoncovala. „Cítím se mnohem lépe a jsem nabitá energií. Pracovní tempo jsem zvolnila a některé projekty už umím odmítnout,“ přiznala nám Marie.

Že by snad s přítelem Markem Zelinkou začali pracovat na miminku? Věk by na to oba už měli. Ale Marie se nyní chce hlavně věnovat pracovním projektům.

V seriálu Kafe a cigárko hraje Marie sebe samu, což pro ni byla naprosto nová zkušenost. S nadhledem a upřímností odhaluje divákům pohled na to, jak se žije dnešním hercům. Na to, co jsou schopni pro roli udělat a jaké typy lidí člověk během herecké dráhy potká. „Scénář dal dohromady tým scénáristů. Je to na motivy mých článků, vychází to z nich, ale samozřejmě si tam scénáristi popustili uzdu fantazii," říká Doležalová.

Na seriálu Kafe a cigárko pro Stream.cz se kromě Marušky Doležalové podíleli i jiní herci, jako například Iva Pazderková, Jan Cina, Milan Šteindler, Hana Vágnerová a mnoho dalších. Na natáčení, které trvalo 14 dní, se vystřídalo na padesát herců. Samotná příprava trvala samozřejmě mnohem déle. V jednotlivých dílech se můžete těšit na humorné podání dnešního hereckého světa a na vlastní zkušenosti, které nabyla Marie za svoji kariéru.

Související články

Další články