Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Marušce (†13), Viktorce (†12) a Verunce (†11) začaly prázdniny: Smrtící plameny je uvěznily v kině!

Zdroj: VKontakte/Twitter
Tragédie na Sibiři si v neděli vyžádala nejméně 64 životů. Při požáru nákupního centra Zimňaja višňa ve městě Kemerovo zemřely i desítky dětí. Většina z nich zůstala uvězněna v kině, odkud nebylo úniku. Východy byly zablokované. Zoufalé ratolesti se přes mobilní telefony loučily s rodiči.

Nedělní požár obchodního centra v sibiřském Kemerovu se řadí k nejtragičtějším událostem poslední doby v Rusku. Zemřelo při něm nejméně 64 lidí, další oběti stále přibývají.

Smrt v hořícím pekle našlo i několik dětí, většina ze základní školy, která tam byla v kině. Ve městě totiž právě začaly prázdniny a na oslavu jejich začátku vzaly učitelky děti do kina.

Poté, co obchoďák zachvátily plameny, zůstaly děti v kině uvězněné. Nouzové východy se totiž z neznámých příčin zablokovaly. A zoufalé děti se narychlo loučily se svými rodiči.

Teprve třináctiletá Maruška nebyla bohužel výjimkou. „Vše hoří. Vypadá to, že tohle je asi moje sbohem,“ napsala rodičům.

To dvanáctiletá Viktorie raději vytočila první číslo, které měla v historii telefonátů. Dovolala se své tetě. „Všechno hoří. Dveře jsou zablokované. Nemůžu vyjít ven, nemůžu dýchat,“ brečela do mobilu. Dívka požádala tetu, aby všem doma vyřídila, že je miluje.

Jedenáctiletá Veronika už se s rodiči rozloučit nestihla. „Učitelky nechaly děti v kině a šly potom nakupovat. Takže dospělí přežili. Děti ne…“ zoufá si její maminka.

Související články

Další články