Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Martuccimu tečou nervy: Džambulka musí okamžitě do léčebny, jinak zveřejní tajné video z Itálie. eXtra.cz má 5 tipů, co v něm může být!

Domenico Martucci má v rukávu trumf. Alespoň to tvrdí.
+ Další 2 fotografie

Dvojice Bartošová (47) a Rychtář je z Itálie doma ve své uhříněvské usedlosti. Všichni s napětím očekávají, zda Josef Rychtář dodrží svůj slib a Džambulku dostane do léčebny. Podle jeho posledních slov to ale vypadá, že začal pěkně couvat. „V nejbližších dnech s Ivetou zajdeme k českému lékaři, který ji kompletně vyšetří a sepíše lékařskou zprávu, z níž vyjdeme. Bude to pro nás doporučení, jak a kdy nastoupit léčbu. Myslím, že to ale bude minimálně měsíc trvat,“ řekl serveru Prásk.cz Rychtář.

To ale pořádně rozlítilo Domenica Martucciho, který Ivetu v Itálii ubytoval u své rodiny a nabídl zbídačené pěnici a jejímu příteli, že se o ně postará. Na svém Facebooku napsal, že pokud Iveta nenastoupí na léčení do tří dnů, zveřejní jakousi videonahrávku, která zachycuje to, co udělal Rychtář Ivetě na pláži po odchodu ze zámku.

eXtra.cz tipuje, co může nahrávka obsahovat:

  1. Rychtář Ivetu z domu Martucciho prudce táhl, a když se zpěvačka příliš cukala, vrazil jí facku.
  2. Ivetě se v alkoholovém opojení v kombinaci s tlumícími prášky zvedl žaludek a po tom, co odcházela z domu Martucciho, hodila před restaurací šavli.
  3. Iveta se před novináři objímala s Rychtářem, ale když po cestě do restaurace zjistila, že ji chce Josef odvézt na léčení, začala mu sprostě nadávat a chtěla se zase vrátit k Martucciovým.
  4. Iveta začala úpěnlivě křičet jméno Zdeňka Macury, který už byl ale na cestě do Čech.
  5. Rychtář v restauraci Ivetě objednal panáka v dobré víře, že ho teď prostě potřebuje a o její abstinenci se postarají až odborníci v Čechách.

Mohlo by vás zajímat

Další články