Kdyby teď viděla Iveta Bartošová (†48), co se v jejím domě děje, asi by se začala otáčet v hrobě. Josef Rychtář se spřáhnul se svým bývalým největším nepřítelem a tím nemyslíme Macuru.

Zdeněk Macura je sice blázen, ale na Petra Veselého rozhodně nemá. Petr Veselý je taková Eva F. v kalhotách, žije v bludném světě a ve svých vlastních lžích s představou, že všechny zajímá každý jeho krok a je už teda něco jako celebrita.

A tenhle Veselý nejdřív chodil protestovat na Václavák a do všech redakcí, že by měli Rychtáře zavřít a že je vrah, nyní se s ním spolčil a parazituje na něm v domě Ivety v Uhříněvsi.

Všude pak rozeslal tuhle roztomilou domácí fotku, kde Rychtář spí na gauči a na čele má položený telefon. Co to má znamenat, nevíme, nějak se v této alegorii nevyznáme. Ale když to uviděl Domenico Martucci, neodolal a musel si zarýpat.

Z Itálie postnul na svůj Facebook fotku, kde leží u moře v podobné poloze a na čele má položený iPhone. Musíme říct, že jsme se zasmáli. Stejně jako když minulé léto vznikl Džambulking poté, co Macura unesl Ivetu do Itálie a jako důkaz toho, že žije, ji vyfotil na pláži v pozici mrtvoly s plavkami naruby a cedulkou venku.