Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Martina Zábranská z pohádky Šťastný smolař: Krásná brunetka okouzlila Jiřího Dvořáka

Martina se s Jiřím poznala před deseti lety během natáčení pohádky Šťastný smolař.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
herečka

Pohádka Šťastný smolař, kterou natočil Jiří Strach, je nedílnou součástí svátečního televizního programu. Film z roku  2012, který potěšil náročné televizní diváky, představil Čechům půvabnou Slovenku Martinu Zábranskou. Ta je  spojována s českým hercem Jiřím Dvořákem. O jejich vztahu před časem promluvila pro Markízu.

Herečka a moderátorka Martina Zábranská není v Česku tak známá jako na svém rodném Slovensku. U nás se proslavila především rolí v pohádce Šťastný smolař, ve které si zahrála po boku Ivana Trojana, Filipa Cíla a Jiřího Dvořáka.

Láska na place

A právě s posledním jmenovaným je půvabná brunetka spojována. "Poznali jsme se při natáčení pohádky Šťastný smolař. Už tehdy to byl člověk, na kterého jsem se nejvíc těšila. Ani jediná vteřina s ním strávená nebyla marná. Povídali jsme si celé hodiny," svěřila se brunetka před pár měsíci pro Markízu.

"Byl velmi laskavý. Ale trvalo nějakou dobu, než jsme se potkali znovu. Tentokrát to bylo jiné a správné," dodala s tím, že po boku Jiřího Dvořáka aktuálně prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Ačkoliv oba herce dělí věkový rozdíl 27 let, zdá se, že jim to klape víc než dobře. Dokazují to i jejich společné snímky na Martině Instagramu. "Nejde o věk, jde o člověka. Podstatné je, když si dva rozumějí, funguje jim to ve všem, mají společné názory a umí si popovídat na každé téma," řekla k tomuto tématu herečka pro CNN Prima News.

Děj pohádky

A o čem je pohádka, která ty dva svedla dohromady? Hlavním hrdinou pohádky Šťastný smolař je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv.

A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku a také proto, aby se zbavil proklaté smůly, se vydává na putování světem. Pohádku, která na ČSFD získala 69 %, si můžete připomenout dnes večer na ČT1.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy