Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Martina Pártlová zažila noc hrůzy: Když spala, do domu se jí vloupalo netáhlo

Novopečené mamince Pártlové se někdo vloupal do domu.
Zdroj: Se souhlasem Martiny Pártlové, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Děsivá noc

Novopečená maminka Martina Pártlová (42) zažila něco opravdu nečekaného. Když se podívala na kamerové záznamy ze svého domu, zjistila, že se jí tam objevil nezvaný host. „Netáhlo,” jak ho sama zpěvačka nazvala, se potulovalo večer po domě a zřejmě se snažilo něco odcizit nebo zmapovat terén.

Tohle zřejmě nečekala! Zpěvačka a novopečená maminka malé Stelly Martina Pártlová objevila na kamerových záznamech ve svém domě zloděje. Ten se do jejího domu vloupal večer, když ona, její přítel Josef Vařeka (28) i malá Stella spali.

Na důkaz toho, že se zloděj v jejím domě opravdu vyskytoval, přidala na své sociální sítě záběry z bezpečnostní kamery. Takový to, jak spíš jak špalek a nějaký netáhlo ti mezitím leze po baráku. Frajerovi vůbec nevadí kamery ani světla na čidla. On si na to ještě přisvítí, ko*ot. Kdyby ti ty hnáty chtěly upadnout...,“ napsala Pártlová ke screenshotu záznamu.

Nečekaná návštěva

Muž se procházel nejen po domě, ale také po terase a kolem bazénu. „Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby otevřel ty dveře a my tam. No, já bych si čůrla do textilu a Pepik by ho asi vzal kytárou,“ vtipkovala Martina. „No, mohla jsem aspoň uklidit... Ještě, že si vzal batůžek s odrazkama,“ dodala s humorem sobě vlastním Pártlová.

Martina celý zážitek pojala na sítích spíše s vtipem, proto do dalšího storýčka na závěr sledujícím poradila: „A já se smála Pepíkovi, že nás na noc zamyká. Tož lidi, zamykejte si ty baráky.“ Zpěvačka neupřesnila, jestli jí zloděj něco vzal, nebo se šel po pozemku jen porozhlédnout. Každopádně se jedná o skutečně děsivou situaci.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy