Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martina Pártlová vyrazila s dcerou poprvé k moři: Příště zůstaneme doma, hlásá partner Josef

Martina a Josef jsou velmi šťastní.
Zdroj: foto Martina Pártlová
+ Další 3 fotografie
dovolená

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se stala před třemi měsíci novopečenou maminkou dcery Stelly. Holčičku na svět přivítala společně se svým partnerem, muzikantem Josefem Vařekou, se kterým vytáhli paty z Česka a jako rodina vyrazili k moři, kde to není úplná idylka. Společnost jim dělá i Veronika Arichteva (35) s manželem Biserem (44) a jejich dětmi. Ke kompletní sestavě chybí už jen rodina Leitgeb.

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová vyrazila s tříměsíční dcerou Stellou a svým partnerem poprvé jako rodina do Chorvatska, kde to dle slov Josefa není úplná idylka.

"Pepinu poštípali komáři, voda v bazénu studená, moře moc slaný, všude hodně lidí, nahý Němci, na všechno čekáš dlouho a všude tě chtěj natáhnout. Příště zůstaneme doma a fotku z přístavu doklíčujeme," uvedl úsměvně k rodinnému snímku.

Rodina Leitgeb může s klidem balit kufry

Martina a Josef nevyrazili k moři sami, příjemnou společnost jim dělá i herečka Veronika Arichteva s manželem Biserem a jejich dětmi. "Tímto považuji velkorodinnou dovolenou za zdárně prověřenou."

Ke kompletní sestavě jim chybí už jen Nikol Leitgeb s rodinou. "Rodina Leitgeb už může s klidem pomalu balit kufry na sezonu 2022," dodala Veronika, která své sociální sítě zpestřila i o snímky z dovolené, na kterých je znát, že téměř roční syn Luka Christo roste jako z vody.Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy