Martina Pártlová dokazuje, že i když se o slovo začíná pomalu hlásit přechod a šedivé vlasy se vám na hlavě množí stejně rychle jako vosy nad teplým pivem, můžete vypadat skvěle.

Na svém Facebooku Pártlová vystavila dva roky starou fotku z volejbalového turnaje. Vlastně si nepamatujeme, že už v roce 2013 vypadala Pártlová jako nadržená a všeho schopná MILFka, ale jsme rádi, že nám to připomněla.

Fialové sportovní tílko v podstatě nic nezakrývá a vše je vidět. Jen to není v tělové barvě, ale v barvě fialek. Ale to nevadí.

Je vidět, že plastický chirurg Roman Kufa odvedl vynikající práci a hlavně se mu povedly bradavky. Pártlová přiznává, že plastiky její zchátralé tělo potřebovalo. Kromě zvětšení ňader si nechala řezat váčky pod očima, takže už nevypadá jako ospalý sysel.

Pártlová dokazuje, že i unavená a nevyspalá barmanka se díky práci kvalitního chirurga může proměnit v docela zajímavou čičinu. Dámy, které překročily kulminační bod, ale stále chtějí být IN, by se měly jejím případem inspirovat.