Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martina Pártlová strčila dceru do sušičky: Stellu pereme ručně, sušíme jako hedvábí

Martinu Pártlovou humor neopouští ani v době mateřství.
Zdroj: Herminapress
+ Další fotografie
vtípek

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (42) je v posledních měsících zejména maminkou. Avšak ani během mateřství na své fanoušky nezapomíná a často je na svých sociálních sítích dokáže pobavit. Tentokrát sdílela snímek dcery Stelly, kterou posadila do sušičky. Případné rýpaly upozornila, že není "idiot", aby ji nechala bez dozoru. Sledující se pobavili a Stellu přirovnali k tatínkovi Josefu Vařekovi.

Martina Pártlová sdílí na své sociální sítě jednu perlu za druhou. Jednou si udělá srandu sama ze sebe, jindy i ze své krásné rodiny. Tentokrát své fanoušky pobavila dcerou Stellou, kterou na moment posadila do sušičky. A pozor, nejedná se o reklamu.

"Šílenej Max, musím říct, a pořád zcela objektivně, že máme to nejhezčí, nejšikovnější dítě na světě a že bych si přála, ať se nemusí nikdy ničeho bát," napsala dojemně. Martina si je vědoma, že snímkem může v lidech vyvolat i nepochopení, proto ještě dodala, že měla Stellu pod naprostým dohledem.

"Prosím vás, pro všechny, kdo si myslí, že bych byť jen na chvilku nechala Stellu v sušičce bez dozoru a že se za ní můžou zavřít dvířka kvůli křivé podlaze, tak ne, nenechala. Nemáme ani jiné dítě, které by ji tam zavřelo. Nejsem idiot."

Pereme ručně, sušíme jako hedvábí

Netrvalo dlouho a fanoušci dali zpěvačce znát, že se opět pobavili. "Bacha na to! Takhle to začíná a za pár let to bude: V naší elektrické troubě?" uvedla jedna fanynka s úsměvem.
Další sledující se Pártlové zeptala, na kolik Stellu pere. "A my malou koupemea sprchujeme, přitom se dá prát v pračce. Na kolik se to pere?" zeptala se. Na otázku Martina pohotově zareagovala. "Pereme ručně, ale sušíme jako hedvábí," uvedla. Další obdivovatelka zase okomentovala, že je dcera celá po tatínkovi. "Celej táta to je. Promiň Marti. Po tobě bude zase chytrá," "Au, tak to moc nevyhrála," odpověděla Martina.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy