Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Martina Pártlová těsně před porodem: Pochlubila se intimním videem s přítelem

Těhotenství Martině velmi slušelo.
Zdroj: Archiv Martina Pártlová
+ Dalších 6 fotografií
Známka punku!
Martina Pártlová (41) se spolu se svým partnerem Josefem Vařekou (28) pochlubila intimním těhotenským videem. Josef navíc prozradil, že na jednu stranu mu sice skončil bezstarostný život, na stranu druhou je ale rád, protože punk by ho prý zabil.

"Všechny milískový ťuťuňuňu scény jsou v zájmu všech vystřižený. Tady kluk pořád machruje jakej je pankáč a pak nám udělá takovýhle fajný video," připsala Martina Pártlová k videu, které pro ni připravil její partner, Josef Vařeka, známý z hudební skupiny Koblížci. S ním čeká zpěvačka holčičku.

Na videu se Martina chlubí dětskými botičkami, hladí si svoje těhotné bříško a se svou láskou pózuje před objektivy fotoaparátů. "Česká Pink," komentovali fanoušci Martininu image. A je pravda, že americkou zpěvačku s rudou rtěnkou a krátkým sestřihem neskutečně připomíná!

"Mně se svírá ruka v pěst když vidím zamilovaný lidi. Cvaká jim v hlavách. Neustále to dávají všem na obdiv a hlavně se spolu fotí! Ja jim ty fotky nahlašuju. Zakázal bych jim Instagramy a rozdal tlačítkový Nokie. Takže hned jak sem dám tohle video tak si ho půjdu nahlásit. Pěkný den," připsal k videu z těhotenského focení samotný Josef. Je vidět, že mladého pankáče Martina pěkně zkrotila!

To ostatně přiznal i sám muzikant u jiného ze svých příspěvků, tentokrát u společné fotky s Martinou. K té připsal: "Jsem se zapomněl zmínit že mi skončil bezstarostnej život. Stejně by mě to punkáčství zabilo, takhle to dál nešlo. Jo a prosím vás chlapi, co se týká toho těhotenskýho focení, tak se toho nemusíte bát, protože vaše holky nemusej vypadat jako víly a vy nemusíte bejt v košili bez bot."

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy