Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová promluvila o těhotenství: Pohlaví, obavy i výběr jména nechává na jiných

Zdroj: Archiv Martina Pártlová / Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (41) nedávno oznámila, že je těhotná. První miminko čeká se svým partnerem Josefem Vařekou (27), zpěvákem punkrockové kapely Koblížc!. Martina se nyní svěřila, jak na těhotenství přišla, co ji překvapilo a děsí, a dokonce promluvila i o pohlaví miminka.

Zpěvačka Martina Pártlová se před časem pochlubila, že je v 5. měsíci těhotenství. Otcem dítěte je její partner Josef Vařeka, se kterým se na miminko velmi těší.

Vtipná historka prvního signálu těhotenství

Těhotenství na sobě Martina poznala vtipným nechutenstvím, pak až následovala koupě těhotenského testu. "Test přišel, až když mi přestalo chutnat pivo, to bylo dost vážný," svěřila se úsměvně.

Martina se také svěřila, že její těhotenství je hlavně o jídle. "Prakticky nedělám nic jinýho, než se přejídám. Jím úplně vše, co jsem jedla před otěhotněním, jen mnohem častěji a ve větším množství."

Pohlaví a výběr jména

Na sociálních sítích se svěřila, že pohlaví miminka jim je už známé. "Pohlaví už vím, bude to krásný miminko," prozradila zatím tajnůstkářsky s tím, že se s fanoušky časem podělí i o pohlaví, ale zda se podělí i mateřské tipy, je ještě ve hvězdách. "O pohlaví se podělím, to je jasné. Nevím, jestli budu dávat tipy, zatím jsem zmatená jak včela a na všechno se ptám Verči Arichtevy

Výběr jména ale nechává na partnerovi Josefovi. "Jméno nechávám na klukovi. Já na to nemám nervy."

Martina Pártlová promluvila i o tom, co ji dělá aktuálně skutečně šťastnou. "Bezstarostný vztah a vědomí toho, že zažiju bezpodmínečnou lásku," na miminko se již velmi těší, má však i přirozené obavy. "Těším se, až mi to dají do rukou, ale děsí mě, že to nebudu umět ani chytnout, natož nakrmit a přebalit. Matese (syn Nikol Štíbrové (34)) jsem si dovolila pochovat až v roce. Panická hrůza...," svěřila se.

Související články

Další články