Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Martina Pártlová opět perlí: Pepina nakrklá, všichni zpocený, komentuje fotku

Martina Pártlová baví internet velmi často.
Zdroj: profimedia
rodina

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (42) nedávno pobavila internet fotografií, kterou měla napodobit akrobatickou pózu moderátorky Evy Perkausové. Nyní se ze Seychel pochlubila dalším úsměvným snímkem s vtipným popiskem, na kterém Martina pózuje s partnerem Josefem Vařekou (28) a jejich dcerkou Stellou. Fotografie ovšem není tou typickou jako z rodinného katalogu, ale je autentická a z reálného života, ve kterém je dokonalost pouhou iluzí.

"Já ti nevím, že nás ještě neoslovil nějakej rodinnej časopis na společný focení. Musím říct, že Pepa má svatou trpělivost, 100x si musím srovnat vlasy, bo 3 chlupy na hlavě v kombinaci s větrem, pak se mi posunou brejle kamsi mimo nos, plavky zařízlé do zadku, což sice na fotce není vidět, ale je to krajně nesympatický a nedá se s tím fotit. Pepina nasraná, všichni zpocený, ale jo, máme fotku z pláže Anse Source d’Argent na La digue, díky, táto," napsala zpěvačka Martina Pártlová k rodinné fotografii z dovolené na Seychelách.

Snímek se sice nepřibližuje dokonalým fotografiím z katalogu, ale naopak ukazuje krásnou čistou realitu, která není v dnešní době už takovým zvykem.

"Já ty tvoje popisky miluju. Jediný takhle dlouhý popisky, které fakt čtu," napsala pobavená herečka Patricie Pagáčová ke snímku rozené bavičky Martiny.

Jedna perla za druhou

Zpěvačka na sebe nedávno upozornila, když chtěla být jako moderátorka Eva Perkausová se snoubencem Ivanem, kteří předvedli na pláži akrobatickou pózu.

Možná si Martina s Josefem nejprve řekli, že na takové póze přece nemůže být nic těžkého, avšak nakonec se ukázalo, že je náročnější, než vypadá. Proto po všech nezdařených pokusech raději vsadili na "létajícího Čestmíra".

"Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Jsem si to chtěla taky vyzkoušet viď, ale nějak jsem nepřišla na to, jak to Eva Perkausová dělá, takže jsme klasicky najeli na létajícího Čestmíra. Pepo, štěstí, že jsem tě nezlomila," informovala před pár dny Martina Pártlová, jejíž fanoušci nyní zajisté už netrpělivě čekají na další poklad, který nasdílí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy