Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová omylem prozradila pohlaví miminka: Na vině je fotka ultrazvuku

Zdroj: Archiv Martina Pártlová / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Odhaleno
Martina Pártlová (41) čeká své první miminko s partnerem Josefem Vařekou (27). Fanouškům se na svých sociálních sítích pochlubila fotkou rostoucího bříška a snímkem z ultrazvuku. Uklouzlo jí ale jedno slůvko, kterým odtajnila pohlaví miminka.

Známé zpěvačce a člence dívčí komediální skupiny 3v1 se splnil sen. První miminko čeká se svým o čtrnáct let mladším přítelem Josefem Vařekou, známým z hudební skupiny Koblížci. Martina se na svých sociálních sítích fanouškům pochlubila, jak ji děťátko kope. Nadcházející maminka si těhotenství užívá plnými doušky. Nedávno oznámila, že na svých 164 centimetrů váží 72 kilo, se kterými jí předklánění už začalo dělat problémy. A její pěvecká kolegyně Monika Absolonová (44) zažertovala, že ona váží víc, a to ani těhotná není.

Martina však na sociálních médiích musí čelit i drsným atakům různého druhu, kdy jí lidé nepřejí nic dobrého. Martina si ale dobrou náladu zkazit nenechá a útoky se snaží brát s humorem. Zpěvačka mimo jiné zdůraznila, že ať už bude miminko po mamince anebo po tatínkovi, vyroste z něj určitě divoch.

Fanoušky však zarazila úplně jiná z jejích poznámek. Martině totiž na Instagramu uklouzlo jedno slůvko, díky kterému dost možná veřejnosti odhalila pohlaví miminka. Sama Martina už totiž v minulosti prozradila, že ví, zda se jí narodí holčička, nebo chlapeček. "Pohlaví už vím. Bude to krásný miminko," řekla tajemně s tím, že pohlaví miminka odhalí později. Možná se tak stalo právě teď. Ke snímku z ultrazvuku totiž připsala: "Ohebný po mamince." Je tedy více než pravděpodobné, že Martina čeká chlapečka.

Související články

Další články