Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martina Pártlová odtajnila tatínka: Dítě čeká s o 14 let mladším Josefem Vařekou

Martina Pártlová a Josef Vařeka budou rodiči
Zdroj: Se souhlasem Josefa Vařeky a Martiny Pártlové/ Extra.cz
+ Další 4 fotografie
Těhotenství
Hvězda 3v1 Martina Pártlová (41) čeká své první miminko. Dlouho nechtěla prozradit, kdo je otcem, až se později provalilo, že jde o Josefa Vařeku (27), zpěváka punkrockové kapely Koblížc! a kytaristu Walda Gangu. Informaci o Vařekově otcovství potvrdila eXtra.cz samotná Pártlová, která zodpověděla i několik dalších otázek.

S o čtrnáct let mladším Josefem Vařekou se Pártlová potkala už před lety. "Seznámil nás tehdy kamarád," popsala pro eXtra.cz a dodala, že kapelu Koblížc! miluje. Dvojice dnes žije spolu. Jak dlouho ale jejich vztah trvá, Martina Pártlová neprozradila.

Nic ani nenasvědčuje tomu, že by se pár chystal na nějaký velký mediální humbuk. "Ono to za chvíli přestane. V médiích se řeší důležitější věci, než kdo je tatínek mého dítěte,” vysvětluje zpěvačka. Na dotaz, jestli s Josefem Vařekou připravují duet, s úsměvem odpověděla: "Do práce si lézt nebudeme, nebudeme z toho dělat Evu a Vaška."

Martina Pártlová bude pravděpodobně rodit ve stejném termínu jako její kolegyně ze 3v1 Nikol Štíbrová (34). Obě kamarádky si informaci mezi sebou nadšeně sdělily v chatu, jehož screen posléze Štíbrová zveřejnila na svém Instagramu. "Tohle nevymyslíš. A když vymyslíš, tak rozhodně neplánuješ. Paní Martina trochu taktizovala a počala dva dny po paní Nikol," komentovala příspěvek s úsměvem Nikol. Martina na to reagovala stručným "Vole" a vysmátými smajlíky.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy