Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová odhalila rostoucí bříško: Poslušně hlásím 72 kg živé váhy!

Zdroj: Profimedia / Archiv Martiny Pártlové / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Dlouho těhotenství tajila, až to na sebe nakonec naprášila. Martina Pártlová (41) se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem, které už jen tak nezakryje. Martina navíc vtipně poukázala na svou váhu a výšku, čímž rozpoutala debaty v komentářích, kdy si maminky porovnávaly, kolik vážily, když byly těhotné.

"Poslušně hlásím 72 kg živé váhy na 164 cm, maminka by řekla: 'No, Martinko, jsi taková pěkná!' Konečně jsme s klukem na stejný váze," připsala hvězda 3v1 Martina Pártlová k fotce. A právě na tato slova reagovala řada maminek, ale i slečen, které ještě těhotenství za sebou nemají.

"Pche, to nic není, já přibrala v těhotenství 37 kg... ne, že bych se teda chlubila," poznamenala s vtipem fanynka a přidala emotikon prasátka. "Krásná práce, já šla rodit se 76 kg, taky jsem byla taková 'pěkná'. Moc sluší, užívejte si tohle krásné období," popřála jedna z komentujících.

"Jéje, krásný pupík! Ty džíny do konce těhotenství asi nevydrží," popíchla si do laclových kalhot fanynka. "Hele, pořád vážíš míň než já, a to nejsem těhotná," zavtipkovala Kristýna. K této odpovědi se přihlásilo dalších pár slečen s tím, že to mají úplně stejně.

Související články

Další články