Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová o mateřství: Je to poprvé, co nepřemýšlím pouze nad sebou

Martina Pártlová o mateřství.
Zdroj: profimedia / foto Martina Pártlová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
mateřství

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (42) se před necelými třemi měsíci stala maminkou rozkošné dcery Stelly, kterou přivítala na svět se svým partnerem Josefem Vařekou (28) . Nyní se o mateřství rozhodla otevřeně popovídat, promluvila o šestinedělí, co ji překvapilo, ale také uvedla, že si celá rodina včetně malé dcerky prošla nedávno koronavirem.

Zpěvačka Martina Pártlová si své soukromí střeží, zejména po porodu dcery Stelly. Tentokrát však udělala výjimku a se svými fanoušky probrala nejen své mateřství, které si nijak dopředu nemalovala a doufala, že bude miminko hodné, což se jí splnilo.

Je to poprvé, co nepřemýšlím pouze nad sebou

"Mám se dobře, mám krásné a zdravé dítě a vím, že je to klišé, ale můžu říct, že je to opravdu to nejdůležitější. Je to poprvé, co nepřemýšlím pouze sama nad sebou a vše se podřizuje malé. Já jsem si mateřství nijak nemalovala, ani mě nic nepřekvapilo a zvládám to dobře, opravdu nechodím do práce ani nezpívám. Tajně jsem doufala, že bude Stella hodná," prozradila Martina. Fanoušky také zajímalo, jak je na tom s poporodní váhou, což je jediná věc, která ji nemile překvapila. "Překvapilo mě, že jsem měla ta nabraná kila nechat v porodnici, ale nenechala jsem tam nic a přitáhla jsem si ještě tři kila navíc," prozradila úsměvně se svou dcerou v náručí.

Můj Pepa je skvělý otec

Šestinedělí pak prožívala v těch nejteplejších letních dnech. "Šestinedělí bylo na hovno. Nemohla jsem do bazénu a jen jsem koukala, jak se můj kluk koupe," uvedla s úsměvem, svého partnera, muzikanta Josefa Vařeku si ale nemůže v jeho nové otcovské roli vynachválit. "Muži se v dnešní době staví k dětem tak trochu jinak, můj Pepa je ovšem skvělý otec a je to otec na plný úvazek, vše si rozdělujeme na půl."

Na závěr také prozradila, že celá rodina prošla nedávno koronavirem včetně malé dcerky. "Měli jsme koronavirus, který chytla i malá, takže to nebyl úplně med a zažili jsme si své," dodala s tím, že se jí zatím nevrátily čuch ani chuť.Související články

Další články