Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Martina Pártlová konečně ukázala bříško: Fotku vtipně okomentovala Monika Marešová

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová.
Zdroj: Profimedia
Nahý pupík
Zpěvačka a komička Martina Pártlová (41) čeká se svým partnerem Josefem Vařekou (27) miminko. Zatímco se na její hlavu sypou drsné útoky z jedné strany a gratulace ze strany druhé, se Martina podělila o první fotku nahého těhotenského bříška.

Zpěvačka Martina Pártlová se poprvé pochlubila odhaleným těhotenským pupíčkem. Bříško na fanoušky vyvalila na Instagramu s popiskem: "Koblížek. Wartujeme." Martina na fotografii sedí na lavičce, vyhřívá se na sluníčku na terase a hladí si těhotenské bříško. Zřejmě wartuje, tedy čeká na svého partnera, Josefa Vařeku, muzikanta známého z hudební skupiny Koblížci. S ním se Martina seznámila na domácí grilovačce.

Pepu příliš neznala a ani Koblížky, proto ji překvapilo, že Josef v minulosti získal Českého slavíka. "Toho jsem já nikdy nedostala," svěřila se Martina. Členka komediálního tria 3v1 je o čtrnáct let starší než její přítel. Nebylo by to ale poprvé, co by Marťa chodila se zajíčkem a věkový rozdíl jí problém rozhodně nedělá. Sama zpěvačka se svěřila, že si vždy vybírala partnery mimo branži, ideálně pohodáře. To se ale změnilo a Josef je prý stejně energický jako ona. Zpěvačka, která musí čelit také drsným útokům na svou osobu, nedávno sdílela na Instagramu snímek ultrazvuku a naznačila, že s Josefem čeká chlapečka.

"Tak pozor! O koblížcích něco vím," okomentovala fotku Monika Marešová (39), rozená Koblížková. Martina, která svého koblížka čeká s muzikantem ze skupiny Koblížci, má tak na svém profilu mírně překoblížkováno. Srdíčko známé zpěvačce poslala i modelka Aneta Vignerová (33). Martina se ale setkala i s rozpačitými reakcemi, kdy jí ostatní maminky radily, aby těhotenské bříško nevystavovala sluníčku. Děťátku by podle nich přímé sluneční záření mohlo zkazit zrak. "Já myslím, že 10 minut na sluníčku neuškodí," reagovala zpěvačka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy