Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martina Pártlová hvězdou Instagramu i bez 3v1. Svými skeči baví davy, dostala i Hejdovou s Verešovou

Martina Pártlová baví české krásky.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, Tomáš Martínek
+ Dalších 16 fotografií
Smích

Ačkoli zábavné trio 3v1 je již minulostí, přesto jejich fanoušci nejsou ochuzeni o pořádnou dávku legrace. Bývalá členka tohoto dívčího tria Martina Pártlová (44) totiž stále na svých sociálních sítích rozdává úsměvy na všechny strany a pořádně to rozjíždí. Na Instagramu postuje videa ze svých cest, kde je se svým partnerem Josefem Vařekou a dcerkou Stellou. Diváci a i známé české hvězdy jsou z jejích vtipných skečů naprosto odrovnaní smíchy, jak je patrné z komentářů. 

Martina Pártlová, Nikol Leitgeb a Veronika Arichteva založily kdysi zábavné dívčí trio 3v1, které bavilo Česko. Nicméně dámy se nedávno společně domluvily, že je načase skončit. „Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohohle roku už stojí za éšopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě po tom, co jsme skončily v rádiu. Žádný dramata se nekonaj," informovaly dívky začátkem roku na svých sociálních sítích.

Nicméně zpěvačka Martina Pártlová si prostě nemůže pomoci a na svém Instagramu stále přidává vtipná videa, po kterých fanoušci lační.

Martina baví celebrity

Například nyní zpěvačka přidala sestřih z dovolené z Austrálie na Instagram, kde si užívá se svým přítelem Josefem Vařekou a dcerou Stellou. Nechyběla samozřejmě pořádná porce smíchu. Martina video pojala jako "Češi v Austrálii" a získala opět uznání a úspěch. Někteří ji dokonce řadí mezi nejvtipnější osoby na Instagramu.


Vtipné video komentovala například modelka Andrea Verešová či herečka Dagmar Havlová, která napsala tři srdíčka. Zdá se, že nejvíc skeč pobavil moderátorku Zorku Hejdovou"Vane, umyvadle, hajzle,sprche, odpadla jsem!," vzkázala Martině.

"Martinko, žeru tě…děkuju za hezčí ráno," zareagovala další fanynka. "Umírám, dneska jste mi připomněli můj přílet do Austrálie před mnoha lety," napsala zase Andrea.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy