Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Martina Pártlová: Ať mi nikdo nemluví do toho, jak být dobrá máma

Martina Pártlová: Ať mi nikdo nemluví do toho, jak být dobrá máma
Zdroj: Foto Mia Mirrelli a Josef Vařeka se souhlasem Martiny Pártlové
+ Další 4 fotografie
Stačilo

Martina Pártlová (41) poprosila fanynky, aby se v komentářích na sociálních sítích uklidnily. Začaly jí totiž moc mluvit do života a radit, jak být správnou matkou. Jenže na to přece neexistuje žádný patent.

Žij a nech žít

"Blíží se termín porodu, a tím přibývá i množství nevyžádaných rad," začala zlehka Martina Pártlová. Ta své fanoušky na Instagramu okouzlila další těhotenskou fotkou. Jenže pak zmínila i to, co ji už nějakou dobou trápí. Fanynky jí totiž začaly moc mluvit do života.

"Na otázku, jestli tu mám holky radilky, jsem vždy hrdě odpovídala, že tady mám jen fajn holky, který se nikomu do ničeho nes*rou a nechávají ho žít," zavzpomínala Martina s tím, že to už se ale stalo minulostí. Teď se totiž těhulky a maminky v komentářích předhánějí, která dá krásné zpěvačce víc tipů na to, jak být správnou matkou.

Recept na to, jak být matkou

"Vždyť je to do nebe volající," napsala Martina, a zároveň přiznala, že přece nikdo nemá patent na to, jak dělat něco úplně nejlépe. "Každé miminko je jiné," uvedla s tím, že jedna univerzální rada přece nemusí sedět všem.

Jenže fanynky prostě radí. Radí, jestli kojit, radí, jak kojit, radí, jaké náhradní mléko používat. Prostě zkrátka radí. A už je toho moc. Martinu navíc trápí, že se fanynky v komentářích ještě zvládnou pohádat i mezi sebou a nedokážou uznat, že by mohl mít pravdu i někdo jiný než ony samy. "Já se fakt nechci stresovat," dodala Martina, která už má porod za pár. Tak snad ji dámy poslechnou.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy