Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová a Veronika Arichteva na dovolené snů! Ameriku si podmaní díky dokonalým křivkám!

+ Dalších 9 fotografií
Holky z komické trojky 3v1 Martina Pártlová a Veronika Arichteva si vyrazily na dovolenou snů do prosluněného Miami. Tentokrát však bez těhotné Nikol Štíbrové, která by se za velkou louži s těhotenským bříškem už asi nedovalila. Holky si podle všeho dovču pěkně užívají a na svých sociálních sítích se chlubí nejen pěkným počasím.

MartinaVeronikou vyrazily na dámskou jízdu a musíme říci, že jejich mužové by si je raději měli držet víc zkrátka. Křivkami k nakousnutí totiž provokovaly nejen americké hochy, ale také své fanoušky tady v Česku. Svoje Instagramy hojně zásobovaly šťavnatými fotkami, většinou v plavkách.

Sliny z toho tečou i holkám, a to závistí. Na úspěšné české celebrity, které zrovna neoplývají skandály a ještě navíc jim to sluší jako blázen, což nedělá každému úplně dobře. Bohužel pro závistivce, nikdo na tyhle dvě prdelky nemůže říct ani popel. Prostě jim to sekne, tečka.

Kdyby u nás bylo takové teplo jako v Miami, asi bychom tu po zhlédnutí jejich fotek zaznamenali nárůst infarktů. Ještě tedy, že tu klepeme kosu a holky se s návratem do domoviny budou muset zase trochu přiobléknout!

Holky, těšíme se na nové díly 3v1!

Související články

Další články