Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Martina Kociána vyhodili z práce: Natočil video, v němž popisuje, jak se z toho nezbláznit

+ Další 3 fotografie
Před třemi týdny se Martin Kocián chlubil tím, že má novou práci. Stal se barmanem v jednom podniku v centru Prahy. Jeho skvělé pocity mu ale vydržely jen krátce, jinými slovy jen do doby, než dostal padáka. Spekuluje se o všem možném, sám Kocián eXtra.cz přiznal, že ho práce nebavila. A v reakci na to natočil exkluzivní video...

Martin Kocián je znám tím, že má povahu bohéma. Když ho něco nebaví, ani s tím nezačíná. Před třemi týdny nastoupil jako barman do jednoho pražského podniku, ale dlouho v zaměstnání nepobyl. "Nebavilo mě to. Kolektiv a všechno bylo fajn, ale já jsem cítil, že chci změnu," netajil se Kocián.

Objevily se spekulace, že vyhazov byl zapříčiněn tím, že si měl z kasy "půjčit" nějaké peníze. Ale také tím, že si měl čichnout k chemickým sloučeninám více, než je zdrávo (drogám - pozn. red.). "To je blbost," hájil se Kocián a pro eXtra.cz natočil speciální video, v němž lidem radí, co dělat, když je nebaví práce.

Nová práce

"Jsou jen dvě možnosti. Jednou je to ze sebe vybít, druhou na to kašlat. Navíc jsem si našel novou práci, dělám elektrikáře a to mě momentálně naplňuje," dodal bývalý člen kapely Lunetic. Podívejte se na video, ze kterého sami jistě usoudíte, že Martin si z ničeho moc hlavu nedělá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy