Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Martina Gavriely otevřeně o šílených problémech: Domů mi kvůli dětem poslali sociálku!

Martina promluvila o svých těžkých životních situacích.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Martinu Gavriely (39) mohli diváci ještě před pár lety pravidelně vídat na televizních obrazovkách ve VIP zprávách a Top Staru. Proslavila se také jako sexy playmate, modelka a moderátorka reality show Hotel Paradise. Pak z ničeho nic zmizela z očí veřejnosti a začala se věnovat prodlužování vlasů. Pohledná maminka dvou dětí otevřeně promluvila o tom, že jejich výchova rozhodně není žádná legrace.

Bývalá moderátorka Martina Gavriely se v životě opravdu nenudí. Začínala jako modelka a playmate a postupně se vypracovala hned do několika televizních pořadů, které pár let s pravidelností moderovala.

Do toho jednu dobu sama vychovávala své dvě krásné děti Jessicu (17) a Antonia (13), které má s izraelským podnikatelem, s nímž se ale rozešla. „Pak jsem si prošla peklem, musela jsem mít tři práce, abych ty hladové krky uživila,“ svěřila se v otevřené zpovědi portálu knoflikarky.cz.

V současné době úplně zmizela z veřejného života, žije kousek za Prahou a je šťastná. Se svým přítelem Marcusem Tranem jsou spolu už osmým rokem a je jim moc dobře. Nyní se věnuje především rodině a salonu, ve kterém prodlužuje vlasy.

Gavriely přiznává, že výchova dvou dětí je náročná a největší masakr je obzvlášť puberta. „Upřímně, puberta je to nejhorší, co tě v životě může potkat. No, ale ono přijde období, kdy děti mají pocit, že už vše zvládnou samy, a ty se paradoxně už nikdy nevyspíš,“ tvrdí s tím, že holčičí puberta je podle ní mnohem horší než ta u kluků.

I když má obě děti v pubertě a někdy je to náročné, tak by na ně nedala dopustit a jako správná máma je chválí, kde může. „Jsou oba skvělí, musím říci, že jsou super oba. Antonio je vtipnej a strašně hodnej, Jess svéhlavá, ale chytrá a pracovitá. Dělají mi radost.“

Pohledná maminka se ale svěřila s tím, že bylo období, kdy jí do smíchu opravdu nebylo. „Celou základku totiž Jess bojovala se šikanou kvůli mně a mé práci na Primě.“ Tohle období bylo pro bývalou moderátorku složité.

Do toho zjistila, že její syn Antonio trpí ADHD. „Dyslexie, dysgrafie, dysortografie, hyperaktivita, ADHD. Tenkrát mi paní řekla, že jde o lehkou mozkovou dysfunkci,“ říká Martina s tím, že když to poprvé zaslechla, tak se téměř zhroutila.

Nakonec se ale vzchopila a jako pravá máma bojovnice se s tím poprala. Horší bylo, když ze začátku musela ve škole poslouchat, že je její syn jenom líný a nic se mu nechce dělat. „A vyhrotilo se to až tak, že mi domů poslali sociálku.“

Momentálně je vše v nejlepším pořádku a Martina se cítí být šťastná tak, jak je, a do světa šoubyznysu se příliš nehrne.

Související články

Další články