Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Martina Gavriely o synovi: Pletou si ho s holčičkou, smála se a vysvětlila, proč nemá zoubky

+ Dalších 11 fotografií

Bývalá moderátorka Primy Martina Gavriely (44) ukázala svého nejmladšího syna Leeho (4). Toho si však fanoušci často pletou s holčičkou, protože má dlouhé vlasy jako princezna. Synek ale svou vizáž nechce měnit, jak řekla sama jeho maminka v rozhovoru pro eXtra.cz. Prý chce být rocker jako jeho tatínek, známý hudebník Marcus Tran (37) . 

Martina Gavriely se objevila na dětské akci Míši Růžičkové, která oslavila dvacet let na hudební scéně. Program byl určený hlavně pro děti, kterým se Míša věnuje nejvíce, a na šťastnou událost pozvala i několik známých tváří, včetně Martiny. Ta s sebou vzala i čtyřletého syna Leeho, kterého lidé často mají za dceru.

Z Leeho bude rocker

„Jsem ráda, že říkáte syn, jemu všichni říkají holka zase,“ pronesla hned na začátku rozhovoru Martina Gavriely, která byla vděčná za oslovení v mužském rodě. Lee měl totiž na akci dlouhé vlasy sepnuté v drdolu, pročež ho lidé někdy mají za slečnu. Je to ale prý známka toho, že chce být rockerem. „Ale jsem na něho pyšná moc. Je hrozně talentovaný, už se to provalilo, že bude po tatínkovi. Byli jsme už na nějakých zkouškách, jestli má hudební sluch a má. Jenže zatím nemá zuby, takže se zpěvem je to bída, ale rytmus tam je, takže je to dobrý,“ řekla Gavriely o nejmladším z jejích dětí. 

Důvod, proč nemá Lee zoubky, je ten, že když měl 5 měsíců, tak nechtěl pít čistou vodu, proto mu Martina kupovala džusy ověřené dětské značky a ty mu ředila. Bylo to ale nejhorší rozhodnutí, které mohla jako maminka udělat, a nyní si je toho sama vědoma. "Výsledek je ten, že jsem začala sledovat, že Leemu mizí zoubky, každé ráno měl o kousek méně. Lee je bez zubů a jen kvůli tomu, že jeho matka věřila, že je to opravdu stoprocentní džus a že je tím nejlepším, co mu mohu na trhu vybrat,“ “ svěřila se Gavriely tehdy na sociálních sítích a také apelovala na ostatní maminky, ať si raději vše přečtou a ověří.

A co tedy ty vlasy? „On si takhle ostříhal ofinku a teď hraje na bicí. A na Youtube si našel nějakého chlapečka, rockera malýho, který má dlouhý vlasy, takže prostě má dlouhý vlasy. Tatínek je továrna na muziku, takže asi bude od všeho něco,“ směje se bývalá moderátorka. A i když se zdálo, že je chlapec trošku hyperaktivní, tak to hned Martina vyvrátila. „Hyperaktivní není vůbec, on je právě strašně poslušný a disciplinovaný, já bych dokonce řekla, že to je moje první dítě, který není hyperaktivní. Živý jako je, ale že by se nesoustředil, tak to ne. Hlavně jak už jsem starší a vyklidněná, tak já jako neřeším kraviny. Jsme prostě sehraný tým, chodíme spolu spát, máme pohodu žádný scény, žádný řev, je to právě strašně na pohodu,“ svěřila se Gavriely pro eXtra.cz.

Životosprávou na Primě si přivodila žaludeční vředy

Martina Gavriely se proslavila především moderováním VIP zpráv na Primě. K práci by se nyní ale už nevrátila, protože životospráva během zaměstnání jí přivodila žaludeční vředy. „No já si myslím, že jsem si to vypěstovala samozřejmě na Primě, protože to byl samý energy drink, samá cigareta, samý kafe a samozřejmě jsem nejedla celý den, takže myslím, že za to může ta životospráva,“ dodala na závěr Gavriely.

Jejím životním partnerem je muzikant Marcus Tran, který má za sebou i před sebou slušnou řádku projektů. Například se angažoval v muzikálu Okno mé lásky a nyní ho čeká další muzikál Troja. Martina má ještě další dvě děti z předchozích vztahů, Jessicu a Antonia.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy